facebook-icon      skype-icon      twitter-icon      youtube-icon
UK Bookmakers
Штампа

Међународни куп у спортском риболову "Трњане 2013"

KUP TRNJANE 2013Седми по реду Међународни куп, такмичење спортских риболоваца у лову рибе удицом на пловак, одржан је на Бованском језеру уз учешће 20 екипа са 60 такмичара из Србије, Македоније, Бугарске и Црне Горе.

Други пут заредом титулу победника освојила је  екипа „Бистро“ из Алексинца, испред „Тимока“ из Зајечара на другом и лесковачке „Ветернице“ која је освојила треће место.

У појединачном пласману, са уловом од 4.370 грама, победио је Слободан Дане Крстић, такмичар ОСР „Бистро“ из Алексинца, други је његов клупски друг Велимир Милошевић са 3.870 грама, а трећи Владан Мркушић из параћинске „Мрене“ који је уловио 3.475 грама рибе.

Седми међународни куп  у недељу ујутро отворио је председник општине Ненад Станковић.

У оквиру обележавања 5. јуна – Дана општине Алексинац, такмичење је успешно организовао Клуб спортских риболоваца „Трњане“.

Извор: РТВ Алт