Штампа

Изборна листа Народни покрет – Грујица Вељковић

РЕДНИ БРОЈ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ЗАНИМАЊЕ ПРЕБИВАЛИШТЕ И АДРЕСА СТАНА СТРАНАЧКА ПРИПАДНОСТ
1 Грујица Вељковић дипломирани правник Алексинац, Омладинских бригада 7  
2 Саша Цветковић машински техничар Кулина  
3 Душица Стојадиновић пензионер Алексинац, Књаза Милоша 169/1-1  
4 Славиша Стевановић хемијски техничар Рутевац  
5 Живорад Милетић учитељ Алексинац, Мишићева 2  
6 Биљана Нешић струковни васпитач Алексинац, Виноградарска 8  
7 Драгиша Димитријевић пензионер Љуптен  
8 Небојша Ценић медицински техничар Тешица, Цара Душана 79  
9 Даница Стошић струковни економиста Срезовац  
10 Дарко Златковић рударски техничар Алексинац, Симе Станића Реље 18  
11 Богољуб Илић трговац Глоговица  
12 Жаклина Паовић-Милановић техничар за управне послове Алексинац, Вука Караџића бб  
13 Ивица Адамовић електротехничар погона Бобовиште  
14 Милош Станојевић возач моторних возила Вукашиновац  
15 Милена Бранковић виша гинеколошко-акушерска сестра Алексинац, Мајора Гавриловића бб  
16 Велибор Несторовић радник Тешица, Војводе Степе 8  
17 Славољуб Ратковић пољопривредник Вукања  
18 Марија Паповић пољопривредни техничар Алексиначки Рудник, Божанић-Станић 16/2
19 Горан Живановић земљорадник Мозгово  
20 Предраг Митровић предузетник Житковац, Ратка Јовића 46/4  
21 Мариана Симоновић струковни васпитач Алексинац, Момчила Поповића 165  
22 Војкан Митровић ратарски техничар Рутевац  
23 Александар Милошевић економиста Бован  
24 Јасмина Стојановић наставник разредне наставе Алексинац, Брђакова 5  
25 Дацан Јанићијевић аутомеханичар Гредетин  
26 Милан Живковић пољопривредник Јасење  
27 Славица Панић грађевински техничар Горња Пешчаница  
28 Радиша Митровић аутомеханичар Стублина  
29 Саша Петровић електроинсталатер Алексинац, Виноградарска бб  
30 Марија Стојчев медицинска сестра Алексиначки Рудник, Момчила Поповића 3/5
31 Ивица Стефановић водоинсталатер Лужане  
32 Миљан Нешић угоститељ Алексинац, Јужноморавских бригада 39
33 Марија Петровић посластичар Алексинац, Виноградарска бб  
34 Владимир Симоновић дипломирани економиста Алексинац, Момчила Поповића 165  
35 Слободан Јонић дипломирани инжињер пољопривреде Алексинац, Душана Тривунца 45  
36 Маја Тодоровић економски техничар Алексинац, Момчила Поповића 89-1/16
37 Радиша Живадиновић земљорадник Мозгово  
38 Слободан Томић струковни инжињер саобраћаја Вукашиновац