Штампа

Одборници

 

1 Александра Симић Новинар Алексинац, 7. бригаде бб Српска напредна странка
2 Славољуб Величковић Дипломирани психолог Алексинац, В. Југославије 40/1-8 Српска напредна странка
3 Братислав Марковић
Дипломирани инжењер електротехнике Дражевац Српска напредна странка
4 Марија Стаменковић Мастер професор Алексинац,Ужичка 4 Српска напредна странка
5 Др Драган Стаменковић Доктор стоматологије Прћиловица Српска напредна странка
6 Властимир Максимовић Аутопревозник Прћиловица, Стевана Синђелића 36 Српска напредна странка
7 Сузана Јоцић Ристић Пољопривредни техничар Бован Српска напредна странка
8 Слободан Вујић Пољoпривредни техничар Алексинац, Николе Тесле бб Српска напредна странка
9 Миодраг Вељковић Дипломирани дефектолог Алексинац, Озренска бб Српска напредна странка
10 Мирјана Врећић Економиста Рутевац Српска напредна странка
11 Горан Милетић Трговац Катун Српска напредна странка
12    
13 Лозана Илић Дипломирани инжењер електротехнике Велики Дреновац Српска напредна странка
14 Зоран Станојевић Пензионер Алексинац, 7. јули 19/02 - 14 Нова Србија
15 Драган Чоловић Приватни предузетник Алексинац, В. Караџића бб СДПС
16 Јелена Милетић Туристички техничар Доњи Љубеш Уједињена сељачка странка
17 Жарко Војиновић Правник Горњи Крупац Српска напредна странка
18 Александар Поповић Библиотекар Корман Српска напредна странка
19 Др Марјана Здравковић Доктор медицине Алексинац, 7. јули 12/2-22 Српска напредна странка
20 Радослав Илић Пољопривредник Лоћика Српска напредна странка
21 Бранимир Ђорђевић Професор енглеског Алексинац, М. Поповића 244 Српска напредна странка
22 Наташа Костић Виша медицинска сестра Тешица Српска напредна странка
23 Др Милош Станојевић Др ветерине Алексинац, Кумановска 34 Српска напредна странка
24 Новица Аритоновић
Професор Житковац, Првомајска 61
Српска напредна странка
25 Горан Петковић Приватни предузетник Алексинац, Озренска 33 Јединствена Србија
26 Светлана Илић
Дипломирани геолог туризмолог Алексинац, Књаза Милоша 58а
Јединствена Србија
27 Марјан Ракић Економски техничар Алексинац, Нишка 48 Јединствена Србија
28 Славиша Петковић Пољопривредник Мозгово Јединствена Србија
29 Валентина Васиљевић Приватни предузетник Трњане Јединствена Србија
30 Јовица Максимовић Млекарски технолог Прћиловица Јединствена Србија
31 Милан Јовановић Економски техничар Радевац Јединствена Србија
32 Ана Лилић-Живковић Специјалиста биолошких наука Алексинац, 7. Јули 20/2/4 Јединствена Србија
33 Милица Максимовић Дипломирани графички дизајнер Алексинац, Р. Жунића бб СПС
34 Славољуб Милошевић Пензионер Прћиловица, М. Поповића 16 СПС
35 Србобран Миловановић Матурант гимназије Бобовиште СПС
36 Радмила Јовановић Дипломирани правник Алексинац, Дракчета Миловановића 113 СПС
37 Драгослав Радојковић Пензионер Краљево СПС
38 Горан Џонић Саобраћајни инжењер Моравац СПС
39 Ивана Дојчиновић Трговац Алексиначки Бујмир СПС
40 Миломир Милетић Радник Лознац СПС
41 Братислав Симић Дипломирани физичар - професор Алексинац, Моравичка 22 СПС
42 Јасмина Ђорђевић
Професор Житковац, Горичка 16 СПС
43 Зоран Лазић Приватни предузетник Мозгово СПС
44 Грујица Вељковић Дипломирани правник Алексинац, Омладинских бригада 7 Народни покрет
45 Саша Цветковић Машински техничар Кулина Народни покрет
46 Живорад Милетић Наставник  Алексинац, Мишићева 2 Народни покрет
47 Иван Димић Дипломирнаи инжењер електронике Алексинац, Рударска 7 ДСС
48 Бобан Ранђеловић Приватни предузетник Алексинац,Мајора Тепића 1/6 ДС
49 Неда Новаковић Професор српског језика и књижевности Алексинац, Живота Цветковић 1/30 ДСС
50 Горан Пеца Петковић Дипломирани правник Дражевац ДС
51 Јасмина Јевтић Наставник разредне наставе Алексинац, Јужноморавских бригада 62 ДСС
52 Владица Миловановић Приватни предузетник Прћиловица, Николе Тесле 18 ДС
53 Братислав Дисић Радник Доњи Љубеш ДСС
54 Горан Ђокић Техничар за правне послове Шурић ДСС
55 Светомир Милановић Радник Нозрина Странка Руса Србије